List od Mikołaja - oryginalny prezent

Ostatnimi czasy w Internecie pojawiło się sporo nowych stron tematycznych, związanych ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza jedna z witryn, którą znaleźć można pod adresem: http://listodmikolaja.pl. Dlaczego akurat ta strona warta jest naszej uwagi? Powodów jest kilka. Po pierwsze, jest to jedna z zaledwie kilku działających w Polsce internetowych ?poczt? mikołajkowych, w których można zamówić personalnie dedykowany list od Mikołaja. Opisywana strona w istotny sposób wyróżnia się wśród swoich konkurentek. Zamawiający może wybierać tekst spośród kilku dostępnych wzorów. Ma również możliwość zamówienia specjalnego, odręcznie napisanego listu od Mikołaja. Po wtóre, warto podkreślić, że oferowane na stronie listy, mogą być adresowane zarówno do dzieci, które wierzą w istnienie Świętego Mikołaja, jak i tych, które traktują go jako nierzeczywistą postać, istniejącą wyłącznie w bajkach. Taki list zdecydowanie wprowadzi w życie dziecka odrobinę magii i rozbudzi jego wyobraźnię. Nowością, którą oferuje witryna www.listodmikolaja.pl jest możliwość wysłania listu także do dorosłych. Te, adresowane do ?starszych dzieci?, są oczywiście odpowiednio zredagowane. Wszystkie listy są drukowane na specjalnie zdobionym, wysokiej jakości papierze oraz pakowane w koperty, utrzymane w tej samej tonacji zdobniczej.

Warto zatem zajrzeć na stronę http://listodmikolaja.pl i przekonać się, że za niewielką kwotę można sprawić sporą niespodziankę i dużą przyjemność bliskim!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy Państwa do kontaktu z nami.